:: KONTAKT :: REKLAMA :: WYMIANA LINKAMI
Wakacje w Bułgarii - profesjonalny serwis turystycznyWakacje Bułgaria
iqoption.pl - bonus demo opcje binary

iqoption .pl - program partnerski

Nurkowanie w Morzu Czarnym w Bułgarii

Bułgaria to nie tylko piaszczyste plaże i ciekawe zabytki, to także idealne miejsce do uprawiania wszelkich sportów wodnych, w tym także do nurkowania. W okolicach wybrzeża znajduje się kilkanaście ciekawych stanowisk nurkowych, które zachwycą nawet tych najwybredniejszych. Zanim jednak wybierzemy się na nurkowanie do Bułgarii, to należy wpierw zapoznać się z wszelkimi przepisami, które w danym kraju obowiązują.

Przydatne informacje

Nurkowanie w Bułgarii nie ma zbyt długiej tradycji. Do niedawna wszystkie powstałe tam bazy były zakładane przez nurków z innych państw, choć obecnie jest kilka typowo bułgarskich. Aby móc nurkować musimy mieć ukończony kurs z certyfikatem europejskim. Jeżeli takowego nie posiadamy, to mamy jeszcze możliwość zapisania się na wakacyjny kurs, który pozwoli nam w krótkim czasie opanować podstawowe umiejętności nurkowe i pod czujnym okiem specjalisty, będziemy mogli dokonać pierwszych prób w tym sporcie. Oczywiście nawet ci wytrawni nurkowie, powinni nurkować tylko w grupach i w miejscach gdzie są wyznaczone bazy. Jest to bowiem piękny i bezpieczny sport, pod warunkiem, że zawsze będziemy przestrzegać zasad.

Gdzie nurkować?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, w Bułgarii jest dość sporo ciekawych miejsc pod wodą, które z całą pewnością zainteresują nurków. Poniżej podajemy kilka z nich,  wraz z podstawowymi informacjami o miejscu:

1.Morze Czarne, zatoka Burgaska: 

2.Morze Czarne, zatoka KAVACITE: 

3.Morze Czarne, miasto Kiten: 

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Bułgaria Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu BułgariaWakacje.net


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO