:: KONTAKT :: REKLAMA :: WYMIANA LINKAMI
Wakacje w Bułgarii - profesjonalny serwis turystycznyWakacje Bułgaria
iqoption.pl - bonus demo opcje binary

iqoption .pl - program partnerski

Lipiec - pogoda w Bułgarii w lipcu – temperatury

Lipiec w Bułgarii to szczyt sezonu i czas najwyższych w tym regionie temperatur. Jest to zatem czas, gdy jest tam najwięcej turystów, szczególnie tłoczno jest  na wybrzeżu. Oczywiście turyści najliczniej zatrzymują się w dużych ośrodkach turystycznych, zatem w mniejszych miejscowościach można liczyć na nieco więcej spokoju. Warto więc przed wyjazdem sprawdzić dokładnie oferty biur podróży, aby wybrać taką najlepszą dla siebie i swojej rodziny.

Temperatury powietrza i wody

Temperatury powietrza w lipcu wynoszą około 30’ C w dzień i około 20’ C w nocy. Praktycznie w całym kraju jest sucho i bardzo rzadko występują deszcze. Jest to czas wakacji, wypoczynku i urlopów. Tłumy turystów ściągają zatem na wybrzeże Morza Czarnego, aby pławić się w morskich falach, opalać na złotym pisaku i uprawiać sporty wodne. Jest to idealna pogoda dla wielbicieli słońca, tłumów ludzi, sportów wodnych i imprez. Ci, którzy lubią spokojniej spędzać wakacje, to powinni poczekać do jesieni, gdy tłum turystów nieco rzednie i jest o wiele spokojniej.

Co należy ze sobą zabrać?

Jadąc w lipcu do Bułgarii, to przede wszystkim trzeba zabrać ze sobą lekkie ubrania, kremy z filtrem, czapki, kapelusze i wszystko co pomoże ochronić się przed słońcem. Warto wziąć również balsamy, które ukoją naszą skórę po opalaniu i sprawią, że zachowa ona elastyczność. Pamiętajmy również o zabieraniu zawsze ze sobą niegazowanej wody, aby w czasie upałów nie odwodnić organizmu.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Bułgaria Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu BułgariaWakacje.net


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO