:: KONTAKT :: REKLAMA :: WYMIANA LINKAMI
Wakacje w Bułgarii - profesjonalny serwis turystycznyWakacje Bułgaria
iqoption.pl - bonus demo opcje binary

iqoption .pl - program partnerski

Kiedy najlepiej na wczasy do Bułgarii?

Najlepsze miesiące na wczasy w Bułgarii to lipiec i sierpień. Oczywiście mówimy tu o turystach, którzy preferują ciepłe miesiące i marzy im się wylegiwanie na plaży. Zatem zarówno w lipcu jak i w sierpniu są idealne do tego temperatury powietrza, a także jest bardzo ciepła woda w morzu. Można więc bez problemu korzystać z wszelkich atrakcji tego kraju i z całą pewnością nasz urlop będzie w pełni udany.

Jak spędzać urlop w Bułgarii?

To  jest oczywiście uzależnione od predyspozycji i upodobań każdego z nas. Jedni wolą wylegiwanie na plaży, inni zaś preferują czynne spędzenie urlopu. Zatem podpowiemy co ciekawego czeka w Bułgarii, zarówno dla jednych jak i dla drugich. Po pierwsze jak już wspominaliśmy, bułgarskie plaże należą do czołówki światowej w tym zakresie: są szerokie, piaszczyste i czyste. Po drugie można na plaży wypożyczyć leżaki, sprzęt do nurkowania, skutery wodne i co tylko dusza zapragnie. Odchodząc od plażowania, amatorzy innych sportów, nie związanych z wodą też nie powinni narzekać. Są pola golfowe, korty tenisowe, baseny, miejsca do gry w siatkę i piłkę nożną, słowem wszelkie atrakcje o jakich może tylko zamarzyć turysta. Gdy znudzą nam się już sporty, plażowanie, to warto wybrać się na wycieczkę rowerową, w celu poznania okolicy i ciekawych mieszkańców.

Informacje podstawowe

Bułgaria jest krajem, który od 2007 roku należy do Unii Europejskiej, czyli obowiązują tam wszelkie unijne normy i postanowienia. W wyniku tego, Polacy i inni członkowie nie muszą posiadać wiz wjazdowych, ani żadnych innych specjalnych zezwoleń. Pod warunkiem jednak, że długość pobytu nie przekroczy trzech miesięcy. Należy posiadać dowód osobisty lub też ważny paszport.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Bułgaria Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu BułgariaWakacje.net


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO