:: KONTAKT :: REKLAMA :: WYMIANA LINKAMI
Wakacje w Bułgarii - profesjonalny serwis turystycznyWakacje Bułgaria
iqoption.pl - bonus demo opcje binary

iqoption .pl - program partnerski

Ceny w Bułgarii - sklepy, bary, piwo, wódka, w restauracji

W latach komunistycznych, wczasy w Bułgarii dla przeciętnego Polaka, to był szczyt marzeń. Nie stać nas było na żadne egzotyczne kierunki, które obecnie są normą. Wybieraliśmy zatem kraj, w którym było ciepłe morze i taki który był w zasięgu naszych możliwości. W późniejszym okresie, gdy sytuacja ekonomiczna wielu Polaków uległa znaczniej poprawie, to zapragnęliśmy czegoś bardziej egzotycznego i zapomnieliśmy o Bułgarii. W ostatnich latach jednak, ten kierunek znów wrócił do łask, głównie ze względu na stosunkowo niskie ceny, w porównaniu do cen polskich i do innych popularnych kierunków.

Różnice cenowe

Ceny w Bułgarii są niższe od tych, które spotykamy na co dzień w Polskich sklepach. To samo się tyczy restauracji czy też barów, choć w ostatnich latach, gdy wzrosła liczba turystów, ceny trochę poszły w górę. Mimo tego nadal jest niedrogo, zatem śmiało można stołować się w restauracjach, robić zakupy dla siebie i dla bliskich. Najdrożej jest blisko hoteli i ogólnie na wybrzeżu. Im mniej atrakcyjny region, tym ceny też są niższe. Różnice cenowe są również widoczne pomiędzy poszczególnymi sklepami, zatem warto już na miejscu zorientować się, w którym najkorzystniej robić zakupy.

Ceny w Bułgarii

Poniżej przedstawiamy listę cen podstawowych artykułów, którą można wziąć pod uwagę podczas planowania wakacyjnego budżetu:

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Bułgaria Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu BułgariaWakacje.net


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO